Translate

sobota, 16 czerwca 2012

Euro,euro - czyli pomysł na prezent do pokoju kibica

Euro trwa w najlepsze, emocji coraz więcej  - ale nie samym euro człowiek żyje.Są jeszcze inne imprezy pucharowe i ligowe,a fanów piłki nożnej wciąż przybywa. Właśnie dla nich wymyślane są różnego rodzaju gadżety ,którymi możemy obdarować zarówno małego jak i dorosłego kibica.

Pokój nałogowego kibica piłki nożnej nie obędzie się bez dodatków związanych z samą piłką lub ukochaną drużyną. To co przedstawię poniżej to ledwie kropla w morzu gadżetów piłkarskich,ale może i to rozwiąże odwieczny problem co podarować piłkomaniakowi. 

Boisko już mamy.. - mięciutki dywan niczym zielona murawa
Siadamy wygodnie, może skórzany obracany fotel czy może lepiej wygodna sofka z podnóżkiem?


Ważne jest dobre oświetlenie. 


Jeśli oglądamy mecz we dwoje to może trochę romantyzmu - dziewczyna z pewnością to doceni. 
Kominek zapachowy z wonnym olejkiem i zapalona świeczka to dobry pomysłJest wygodnie, klimatycznie ...... hmm czegoś brakuje .. A gdzie jest piwo ?? Najlepiej schłodzone piłko - lodówce,i podane w kufelku. Otwieracz piłka przyda się na pewno. 

Pierwszy gwizdek i zaczynają się emocje. Warto byłoby przegryźć małe co nieco , popcorn możemy przygotować w mgnieniu oka w specjalnym urządzeniu , a jeśli potrzebujemy soli lub pieprzu  - o ile ciekawiej będzie podać je w piłkarskim klimacie. 


Niektórzy bardziej multimedialni ,może chcą komentować mecz online wraz ze swoimi przyjaciółmi,albo po prostu oglądają mecz przed komputerem. Dla nich całe seria gadżetów komputerowych. Pendrive'y o piłkarskiej tematyce, myszki, kamery, a także monitor jedyny w swoim rodzaju firmy Hannspree słynącej między innymi ze stylizowanych telewizorów dla fanów różnych sportów  - tu możesz je sobie obejrzeć http://www.hannspree.com. Elektroniczne gadżety nie omijają również strefy muzycznej  - tutaj także możemy znaleźć coś ciekawego dla kibica piłkarskiego. Słuchawki , radyjka ,odtwarzacze mp3. Ciekawym prezentem może być np stacja dokująca do iPoda.Ile zostało do końca meczu?

Wybór gadżetów dla fanów piłki jest naprawdę imponujący. Decyzję o tym ,który wybrać dość łatwo podjąć , ponieważ niezależnie od okazji możemy się wpasować z odpowiednim podarunkiem. Począwszy od ramek lub podstawek do zdjęć,  podstawek pod telefon, skarbonek i okularów idealnych na mecz,a nawet bombek choinkowych , po bardziej skomplikowane urządzenia typu telefon czy też pilot do telewizora w kształcie piłek. Dla audiomaniaków futerał na płyty cd a dla wielbicieli fajki wodnej  - futbolowa shisha . 
NIECH WYGRA NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz