Translate

środa, 4 lipca 2012

Morza szum, ptaków śpiew...

Nadeszło długo oczekiwane lato. Czas wygrzać się na słońcu i naładować  energią na tegoroczną jesień i zimę.

Mieszkam nad morzem i jest to dla mnie rzecz tak powszednia,że często tego nie doceniam. Wiele osób chciałoby mieć morze w zasięgu ręki ,a nie tylko spędzać nad nim wakacje.
Na szczęście odrobinę morskiego klimatu możemy wprowadzić do naszego domu niezależnie od tego w jakim rejonie mieszkamy. Dlatego warto z naszych nadmorskich wojaży przywozić różne plażowe znaleziska. Jeśli w najbliższym czasie nie wybierasz się nad morze, polecam sklepy z dekoracjami - tam można nabyć wszelkiego rodzaju muszelki,piasek i kamyczki. Przy odrobinie wyobraźni można stworzyć całkiem ciekawe morskie ozdoby do naszego domu. 


Jeśli mamy trochę cierpliwości i lubimy prace precyzyjne polecam robienie wszelkiego rodzaju ramek do zdjęć z wakacji , ram do luster z muszelek,kamyków,bursztynów. Pracochłonne ,ale wspaniały efekt murowany.

Fot. Doc Adams Flickr.com
Fot. Katie Snape  Flickr.comProstszą, aczkolwiek równie efektowną sprawą jest tworzenie kolaży ze znalezionych morskich wspaniałości. Możemy później naszą pracę oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. 

Fot. Eden Hensley Silverstein Flickr.com
Tu z kolei świecznik w letniej odsłonie.


Fot. Sandra Marek Flickr.com

Zwykłym zasłonom sznurkowym dodamy morskiego klimatu poprzez zawieszenie na nich różnokolorowych muszelek. 

Fot. bradleypjohnson Flickr.com
Pozostaje mi życzyć wszystkim wspaniałych wakacji i radości tworzenia morskich arcydzieł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz